درباره ما

خدمات تعمیر

تعمیر تجهیزات در اسرع زمان

پشتیبانی محصولات

گارانتی تعمیر و خرید تجهیزات

تامین تجهیزات با اصالت

تامین تجهیزات با گارانتی دائمی

مروری کوتاه بر تاریخچه مجموعه

درباره ما

خدمات ابزار دقیق شامل تعمیر، کالیبراسیون، نگهداری، آموزش و پشتیبانی از ابزارهای دقیق می‌شود. این خدمات به کاربران این ابزارها کمک می‌کنند تا بهترین نتایج از ابزارهایشان بدست آورند.

1. تعمیر: اگر ابزار دقیق شما خراب شده است، شرکت‌های ابزار دقیق معمولاً خدمات تعمیر را ارائه می‌دهند. تعمیر ابزار دقیق باید توسط فنی‌های مجرب و ماهر انجام شود تا دقت و کارایی ابزار حفظ شود.

2. کالیبراسیون: کالیبراسیون به معنای تنظیم دقیق ابزار دقیق برای اندازه‌گیری مقادیر مشخصی است. بعضی از ابزارهای دقیق، مانند ترمومترها، فشارسنج‌ها و pH‌مترها، نیاز به کالیبراسیون دارند تا دقت اندازه‌گیری آنها حفظ شود.

3. نگهداری: برای حفظ دقت و کارایی ابزارهای دقیق، نگهداری و تعویض قطعات آنها در صورت نیاز ضروری است. شرکت‌های ابزار دقیق معمولاً خدمات نگهداری را نیز ارائه می‌دهند.

4. آموزش: برای استفاده صحیح از ابزارهای دقیق، آموزش لازم است. شرکت‌های ابزار دقیق معمولاً دوره‌های آموزشی برای کاربران این ابزارها برگزار می‌کنند.

5. پشتیبانی: شرکت‌های ابزار دقیق معمولاً خدمات پشتیبانی را نیز ارائه می‌دهند تا در صورت بروز مشکلات یا سوالات کاربران، پاسخگوی آنها باشند و مشکلات احتمالی را برطرف کنند.

شرکت آریا توان توزین با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه های ابزاردقیق،کنترل و اتوماسیون صنعتی تاسیس گردیده و در این راستا همواره تلاش نموده تا با بهره گیری از تجربه مدیران، کارشناسان و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود خدمات مفید و موثری به کلیه صنایع کشور ارائه نماید که به منظور ارائه خدمات جامع ابزاردقیق در صنایع مختلف کشور فعالیت های خود را در سه بخش:

  1. واحد مشاوره و طراحی مهندسی، فروش تجهیزات ابزاردقیق و کنترل
  2. واحد تعمیرات و کالیبراسیون که تخصصی ترین واحد تعمیرات و کالیبراسیون در ایران می باشد.
  3. واحد طراحی و اجرای پروژه های کنترل ، ابزاردقیق و مانیتورینگ

ارائه می نماید و همواره تلاش نموده تا رضایت مشتریان محترم را خط مشی خود قرار دهد

 

0 +

پروژه تکمیل شده

0 +

مشاوران متخصص

0 +

مشتریان بزرگ

0 +

برنده جوایز