خدمات

نصب و راه اندازی

شرکت آریا توان یکی از پیشروان صنعت ابزار دقیق و صنایع مرتبط در ایران است. این شرکت با داشتن تیمی مجرب و متخصص، به طور کامل برای راه اندازی و نصب سیستم های توزین در صنایع مختلف، از جمله صنایع غذایی، دارویی، نفت و گاز، کشاورزی و… آمادگی دارد.

سیستم های توزین ابزار دقیق، از جمله تجهیزات مهم در فرآیندهای تولید و کیفیت محصولات هستند. با استفاده از این سیستم ها، وزن دقیق محصولات و مواد اولیه تعیین می‌شود و به این ترتیب، به کنترل کیفیت و بهینه سازی فرآیند تولید کمک می‌شود.

کالیبراسیون

کالیبراسیون به معنی تنظیم مجدد و تطابق دادن دستگاه های اندازه گیری با استانداردهای مشخص است. در واقع، کالیبراسیون انجام می‌شود تا دستگاه‌های اندازه گیری به درستی کار کنند و نتایج دقیق و قابل اعتمادی به دست آیند. 

تعمیرات در محل سایت

تعمیرات ابزار دقیق در محل، به معنی ارائه خدمات تعمیر و نگهداری برای دستگاه‌های اندازه‌گیری و ابزار دقیق در محل کاربر است. این خدمات به منظور حفظ و نگهداری دستگاه‌های اندازه‌گیری و همچنین تعمیر خطاهایی که ممکن است در آن‌ها رخ دهد، ارائه می‌شود. 

تعمیرات ابزار دقیق در محل‌، عموماً توسط تیم‌های تخصصی انجام می‌شود که با داشتن تجهیزات و ابزارهای لازم، می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشکلات دستگاه‌های اندازه‌گیری رسیدگی کنند. این خدمات می‌توانند برای دستگاه‌هایی مانند سیستم‌های توزین، دماسنج‌ها، فشارسنج‌ها و سایر ابزارهای دقیق ارائه شوند.

تامین تجهیزات

شرکت آریا توان توزین، از جمله شرکت‌های پیشرو در زمینه تامین تجهیزات ابزار دقیق در ایران است. این شرکت با داشتن همکاری با برترین تولیدکنندگان این صنعت، توانسته است تجهیزات ابزار دقیق با کیفیت و با قیمت مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت آریا توان توزین، تمامی تجهیزات ابزار دقیق مورد نیاز صنایع مختلف را ارائه می‌کند. این شرکت قادر است برای مشتریان خود، از جمله صنایع غذایی، دارویی، نفت و گاز، کشاورزی و…، تجهیزاتی مانند سیستم‌های توزین، دماسنج‌ها، فشارسنج‌ها، ابزارهای اندازه‌گیری فرکانس و… را تأمین کند.